środa, 26 sierpnia 2015

Kulturalna mapa - TAG autorski

    Ponieważ, jak pisałam w poprzednim poście, do niedzieli nie mam dostępu do książek, a na filmy nie mam ochoty, muszę pisać coś innego, niż recenzje. Tym razem - tag. Mój własny, mam nadzieję, że ci się spodoba. Zasady są proste. Do podanych (zapisanych grubą czcionką) "zadań" wpisujemy własne odpowiedzi, którymi będą postacie z filmów, gier lub książek. Zapraszam na moje własne rozwiązanie zadania!

Znajdujemy się na północnych krańcach świata. Kto przetrwa mroźną, wieczną zimę?
  Kto inny spisze się w roli odkrywcy Północy jak nie... Jon Snow?


A teraz pora na podróż nad szumiące wodospady. Jak sądzisz? Kto mieszka w jaskini pod wodospadem?
 
Pod wodospadem mieszka Jack Fletcher! Przecież wytrzymał pod naporem wody najdłużej ze wszystkich! Nie straszne mu ciśnienie i temperatura wody!

Powoli zbliżamy się do końca podróży. Trafiamy na spotkanie istot fantastycznych. Kto pierwszy rzuca ci się w oczy przy ognisku?
  Pomimo tego, ze widzę naprawdę wiele postaci, na pierwszy rzut oka jednak dostrzegam postać w białych włosach i z mieczem, od którego odbija się światło ognia. Geralt - trudno go nie dostrzec. 

Ostatni przystanek. Jesteśmy na ziemi, w której teren jest nieodpowiedni, by zostały tu na dłużej jakieś cywilizacje. Kto może tu mieszkać? Kto sobie poradzi w zbudowaniu tymczasowego domu?
  Jeśli trzeba sobie poradzić w sytuacji, która z pozoru wydaje się beznadziejna i nie do wyjścia, tam radę da sobie tylko Finn. Potrafi zrobić coś z niczego, z pewnością nie zginie w żadnej sytuacji!

Do mojego pierwszego tagu nominuję:
Pond
Cuddle up with a good book
Depends of books
 Oraz każdego, komu tag się spodoba!